The Vampire Diaries BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Vampire Diaries BG Forum

The Vampire Diaries Bulgarian Forum
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Затъмнение - 2010

Go down 
АвторСъобщение
Vampire Diaries
Луд фен
Луд фен
Vampire Diaries


Брой мнения : 313
Join date : 19.01.2011
Местожителство : София

Затъмнение - 2010  Empty
ПисанеЗаглавие: Затъмнение - 2010    Затъмнение - 2010  Icon_minitimeВто Фев 08, 2011 12:34 am

Тук ще коментираме филмът - какво сме очаквали и какво сме видели. Любими сцени, места на които сте плакали или сте се смеели. Също така и сцени които не са ви харесали!

Затъмнение - 2010  Twilight_eclipse_poster-1



В "Здрач 3: Новолуние" Бела Суон (Кристен Стюарт) отново е в опасност. Този път в Сиатъл има серия мистериозни убийства, а безмилостната вампирка е още по следите й. Насред всичко това Бела трябва да избере между любовта си към Едуард (Робърт Патинсън) и приятелството си с Джейкъб (Тайлър Лаутнър). Тя знае, че изборът й може да разпали вековната война между вампири и върколаци. Дипломирането й наближава и Бела трябва да вземе най-важното решение в живота си.
Повечето й приятели разглеждат колежи и подготвят партита, но Бела взима решение дали да бъде завинаги с любимия си Едуард. Тя обаче трябва да се съгласи на компромис и да се омъжи за любимия си, за да я превърне той във вампир. Бела трябва да приеме и последствията за себе си, семейството си и приятелите си.
Не междувременно... Предстои война. Играейки си със "слепите петна" в дарбите на семейство Кълън, неочаквана сила създава армия от новородени вампири. Тяхната сила, злост и неутолима жажда за кръв са много по-силни през първите месеци от превръщането им. Дали те са оръжие в ръцете на Виктория (Брайс Далас Хауърд), която не се е отказа от отмъщението? Или са създадени от всемогъщите Волтури, за да се уверят, че Бела е спазила обещанието си да се превърне в безсмъртна?
Армия новородени, водена от подставения Райли (Хавиер Самюел) напредва към Форкс. Семейство Кълън и върколаците трябва за малко да забравят различията си и да се обединят, за да защитят Бела, както и цялото общество от дебнещата заплаха. Докато се подготвят за битката, Бела научава още за историята на Куилеутите, нарастващата глутница и миналото на Джаспър и Розали. Тези знания ще й помогнат да разбере по-добре връзката между върколаците, да признае любовта си към Джейкъб и да помогне в защитата на тези, които обича.
С повече екшън, любов, приятелство, ревност и страст, отколкото в предишните хитове "Здрач" и "Здрач 2: Новолуние", "Здрач 3: Затъмнение" е изпълнен с желание за отмъщение и романтика. Филмът е по бестселъра на Стефани Майер. Както книгите, така и филмите вече са предизвикали световен, културен феномен и имат армия фенове, които очакват всяко продължение.
За по-малко от 5 г. Стефани Майер се превръща в световен феномен. Четирите части от поредицата й се продават в 50 държави, а продадените копия са над 100 млн. Книгите й се задържат в класацията на бестселърите 142 седмици и броенето продължава.
Режисьор на "Здрач 3: Затъмнение" е Дейвид Слейд ("30 days of Night", "Опасна невинност"), сценарист е Мелиса Розенбърг. Участват Кристен Стюарт, Робърт Патинсън и Тайлър Лаутнър.

******[/center]


Според мен това е най-добрият филм от трите филма до сега! Прекрасен е! Още в началото, когато Райли излиза от бара до края - Бела и Едуард в обичайната поляна. Имаше много хубави моменти и тъжни, и забавни! Любимите ми сцени са много, но главно най-много ми хареса обучаването с Джаспър! Най-тъжни ми бяха сцените с Бела и Джейкъб. Бела много ме изнерви в този филм. Соундтракът не е много добър с изключение на 1-2 песни. Във филма много ми харесаха сцените от миналото на Джаспър и Розали. Историята на племето на също беше много хубава. Общо-взето - филма много ми харесва! Имам много да пиша, и да изразя за филма, но в момента не знам как да го напиша;д! Очаквам вашите коментари за филма!
Върнете се в началото Go down
 
Затъмнение - 2010
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 2010 TCA
» 2010 Nylon
» 2010 Jeff Vespa
» 2010 Tyler Shields
» 2010 SAG Foundation Portraits

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Vampire Diaries BG Forum :: Филми и телевизия / Movies and TV :: Сагата Здрач / The Twilight Saga-
Идете на: