The Vampire Diaries BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Vampire Diaries BG Forum

The Vampire Diaries Bulgarian Forum
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Нина и Иън в Париж

Go down 
АвторСъобщение
sunnY
Напредващ
Напредващ
sunnY


Брой мнения : 51
Join date : 26.05.2011
Age : 28
Местожителство : .. in your dreams ..

Нина и Иън в Париж Empty
ПисанеЗаглавие: Нина и Иън в Париж   Нина и Иън в Париж Icon_minitimeСъб Май 28, 2011 6:11 pm

Нина и Иън в Париж Image_905339_6
Иън Сомърхолдър и Нина Добрев решиха, че е време да излязат на светло с любовта си. Новоизлюпената двойка, прегърната здраво, се разходи из улиците на френската столица Париж, писа сп. "Хай Клуб".

32-годишният „вампир" и неговата 22-годишна изгора долетяха в Града на светлините в понеделник. "Току-що се събуждам. Днес е първият ми ден в Париж от доста време насам. Във ваканция съм, не мисля за работа, здравословно еSmile Благодаря за топлото посрещане на всички във Франция, наистина е чудесно усещане", написа в Twitter Иън във вторник сутринта. "Лека нощ, свят. Имам нужда да прекъсна малко интернет комуникацията си. Да видя какво се случва извън виртуалното пространство, да се разходя из парковете, да подуша рози. Почивката е задължителнаSmile."



Източник: http://www.24chasa.bg/
Върнете се в началото Go down
 
Нина и Иън в Париж
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Нина взима Дневниците в България!
» Америка призна Нина Добрев за най-красива!
» Нина Добрев не чете чужди дневници
» Нина Добрев говори на български отново!
» Нина Добрев събира елитен екип

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Vampire Diaries BG Forum :: Дневниците на вампира... / The vampire diaries... :: Новини / News-
Идете на: